Biz Kimiz?

VUKKAHOME eviniz için tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz değişik trendlerde ve her tarza uygun mobilya ve ev dekorasyonu ürünlerini
bulabileceğiniz bir konsepti sizlere sunmaktadır.  
 
VUKKAHOME mağazalarında ana ürün grupları olarak mobilya, yaşam odaları ve ev aksesuarı yer almaktadır. 
Vizyonumuz
Sektörde, farklı tarz ürünlerimiz ile  Türkiye’de sektörde ilk sıralarda yer almak,satış sonrası hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamaktır.
Vukkahome  olarak Mİsyonumuz:İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımızile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

 

Misyonumuz

Vukkahome olarak Mİsyonumuz:İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımızile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır

Kalite Politikamız

VUKKAHOME olarak Kalite Politakamız Müşteri beklentileri ötesinde, tüm proseslerimizde Toplam Kalite Yönetimini esas alarak, en önemli ürünümüzün “Kalite” olacağını benimsemektedir. İşletme kültürümüz kaliteyi kontrol etmek değil, üretmektedir.